ورود و ثبت نام

انسان ذاتا موجودی پیچیده است، مدیریت منابع انسانی یعنی کار با آدم‌ها با حالات مختلف این موجود پیچیده!

همه مدیران در سازمان‌ها درگیر مدیریت انسان‌ها با همین پیچیدگی و حالات متفاوت هستند. و هر چه سازمان‌ها بزرگتر و گسترده‌تر شوند کنترل این  روابط سخت‌تر و پرچالش‌تر خواهد شد و ایجاد واحدهای  منابع‌انسانی در سازمان‌ها هم در همین راستا شکل گرفته است.

من بیتا جیحون هستم و از سال ۱۳۹۱ در حوزه منابع انسانی در راستای مدیریت همین موجود پیچیده در سازمان‌ها مشغول به فعالیت هستم. در طی این سال‌ها با سازمان‌های مختلف در حوزه‌های متفاوتی فعالیت و همکاری کردم و عارضه‌ها و چالش‌های متفاوتی را بررسی و حل کردم.
 وقتی به عنوان مشاور پای درد دل مدیران ارشد سازمان‌ها می‌نشینم، در واقع چالش‌هایی مانند جذب و نگهداری افراد شایسته، کاهش نرخ خروج نیروهای کلیدی، ساختن یک فرهنگ سازمانی چابک، افزایش مسئولیت‌پذیری و تعلق‌خاطر به سازمان و…تنها بخشی از دغدغه‌های هر روزه مدیران ارشد سازمان‌هاست.

وجود این جنس چالش‌ها و خلا در راه‌حل  برای‌شان من را برآن داشت تا با استفاده از تجربه زیسته خود در تمام این سال‌ها در کنار مشاوره و پیاده سازی سیستم‌های مدیریت منابع انسانی ، آموزش‌هایی با نگاهی کاربردی و به دور از شعارهای تئوریک برای تربیت افراد حرفه‌ای‌تر را نیز به خدمات خود اضافه کنم.

ما در امور مشاوره به سازمان‌ها کمک می‌کنیم که :

ما در امور آموزش به افراد کمک می‌کنیم که :

×

ورود | ثبت‌نام

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
سایت بیتا جیحون